Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır
Anasayfa Haber İstiklal Marşı'nı Güzel Okuma Yarışması
İstiklal Marşı'nı Güzel Okuma Yarışması

Gölcük ilçe Milli Eğitim tarafından düzenlenen İstiklal Marşı' nı Ezbere ve Güzel Okuma Yarışması'nda 2.olarak dereceye giren öğrencimiz Edibe Ebrar Gülsuyu ödülünü aldı.

Ödül programı,12 Mart İstiklal Marşı'mızın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı içerisinde Gölcük Çakabey Anadolu Lisesinde düzenlenen törenle gerçekleşti.
Törene Gölcük Kaymakamı Sayın Cengiz Karabulut Gölcük Belediye Başkanı Sayın Ali Yıldırım Sezer, Müdürümüz Sayın Ercan Gülsuyu, kurum müdürleri, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katılım sağladı.
Kazıklı Kervansaray Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve Saygı duruşu ile İstiklal Marşımızın Okunması ile başlayan tören öğrencilerin oratoryo gösterilerinden sonra, İstiklal Marşı'nı Ezbere ve Güzel Okuma Yarışmasında derece alan öğrencilere protokol tarafından ödüllerinin verilmesi ile sona erdi.

Fotoğrafı Genişlet
Paylaşın

Tüm hakları saklıdır / info@ozdenbogazicikoleji.k12.tr

MarblingWeb Tasarım
MW - MarblingWeb Design

özel özden koleji değirmendere gölcük kocaeli,gölcük özel ortaokulu,kocaeli özel ortaokulu,değirmendere özel kolej,kocaeli özel koleji,izmit özel kolej,özden koleji,boğaziçi koleji değirmendere gölcük